logo
logo
Unkur Gıda Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ.

info@adanaakiskanliborek.com.tr

(0212) 602 01 07

Kocasinan Merkez Mah. Kaya sokak no: 5/B Bahçelievler/ İSTANBUL

Emsalsiz ! Çok daha iyisi

 

Hakkımızda

Emsalsiz ! Çok daha iyisi ...
börekli marka tescili için (300 dpi - RGB - 5x5cm)

Bizler Unkur Akışkanlı Börek olarak  2018 yılının ilk aylarında İstanbul Bahçelievler’de 750 m2 lik üretim tesisinde, adana börek üretimi ile başlayan genç ve modern bir markayız. Dinamik kadromuz ile bulunduğumuz sektörde yeni tatlar, yeni konseptler oluşturmak için çalışıyoruz.

Adana börek çeşitlerimizin üretiminde kullanmış olduğumuz malzemelerin kalitesinden; üretim aşamasında fabrikamızda çalışan kaliteli usta gücünden asla taviz vermeden, emin adımlarla büyüyerek  sektöründe  öncü olmaya devam ediyoruz. Günümüzde 2,500 m2 lik kapalı  alanda son teknoloji makine parkuru ve teçhizatlar ile kurulmuş olan fabrikamızda  ISO 9001 ISO 22000 ISO 45001(ohsas) ve Helal Ürün sertifikalarına sahip olduğumuz üretim kalite belgelerimizin güvencesinde, her biri birbirinden yetenekli börek ve baklava ustalarımızın hamaratlı ellerinden üretilen Adana börek çeşitlerimizi, Türkiye ve dünyanın dört bir köşesine ulaştırıyoruz.

Unkur Akışkanlı börek olarak bizler önümüzdeki süreçte fabrikamıza ilave yatırımlar yaparak, ürün yelpazemizi genişletmek üzere arge çalışmalarına hız kesmeden devam ederek, öncesinde Türkiye’de ardından dünyada lider marka olmayı hedeflemekteyiz.

30 600x500 1
18 600x500 2

KONSEPT MAĞAZA VİDEOMUZ

ÜRETİM VİDEOMUZ

q

Adana Akışkanlı Börek

WeCreativez WhatsApp Support
’’Bayilik Ve Toptan börek ile bilgi almak için bize yazın.Biz Sizi bilgilendirelim.’’
👋 Merhaba Bayilik ve Toptan Börek İçin Yazabilirsiniz?